Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 2. - Sobota, 5.1. 2013

21. 1. 2014

     Jelikož ráno pršelo, tak nastala změna dopoledního programu. Ředitel nám dokončil včerejší přednášku o bezpečnosti v horách a potom předal slovo jedné z našich učitelek - té, co nás má na tělocvik. Seznámila nás se základy 1. pomoci. Něco jsme si i prakticky vyzkoušeli. Na toto téma jsme si pak ve skupinách, rozdělených podle pokojů, napsali vědomostní test. 
     Po obědě jsme se šli porozhlédnout po okolí. Viděli jsme několik sjezdovek, v provozu však byla jen jedna, ta nejprudší. Moc sněhu tu totiž nebylo, teplota se stále pohybovala nad nulou, i přes noc, a déšť ne a ne přestat. Procházeli jsme také kolem základny horské služby a kolem infocentra. Nesmím zapomenout také na běžkařský okruh, který jsme cestou míjeli. Odtud jsme o pár dní později vyjeli (nebo spíš "vyběhli") na celodenní výlet na běžkách.
     Po vycházce jsme měli chvilku volna a pak nám Packa (přezdívka toho nejskvělejšího učitele na škole - jmenuje se Pacina) přednášel o rozdělení a voskování lyží a o péči o ně. Je to sice učitel se skvělým smyslem pro humor, ale tohle byla děsná nuda. Stejně jako snad všechny předešlé i následující přednášky na lyžáku.
     Po večeři jsme ve skupinách, rozdělených stejně jako ráno podle pokojů, hráli černé historky (povinně). Je to na nás asi moc chytrá hra, ale chvíli se to vydržet dalo.   Potom už jsme se jen umyli a šli spát a doufali jsme, že už se to počasí trochu umoudří. I když popravdě já spíš doufala, že bude pršet celý týden, abych nemusela na lyže ani na běžky vůbec stoupat.

 

Sněhu "až nad hlavu"...

740960_533987363285643_512872374_o2.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář